Meniu
Prekių krepšelis

Kramtukas Oli&Carol Nelly the Elephant

Kramtukas Oli&Carol Nelly the Elephant
Kramtukas Oli&Carol Nelly the Elephant
Kramtukas Oli&Carol Nelly the Elephant
Naujas
Kramtukas Oli&Carol Nelly the Elephant
Kramtukas Oli&Carol Nelly the Elephant
Kramtukas Oli&Carol Nelly the Elephant
Kramtukas Oli&Carol Nelly the Elephant
19.50€
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • Kodas: 384895
Nelly the Elephant yra kramtomoji apyrankė, skirta dantims dygti, maudytis ir žaidimams. Vaikai gali pasiimti Nelly į kiekvieną nuotykį.


Šis gaminys puikiai tinka kaip kūdikių kramtukas, kūdikių ir vaikų žaislas, vonios žaislas, jutiminiam žaidimui ir dekoratyvinis objektas. Jis pagamintas taikant amatų, tvarų ir ekologišką procesą, naudojant 100% natūralią kaučiuką iš Hevea medžių. Kadangi jis pagamintas iš vieno gabalo be skylių, išvengiama bakterijų susidarymo viduje. Rankomis dažytos natūraliais pigmentais po vieną, todėl nėra dviejų vienodų!


Oli&Carol natūralios gumos kramtukai po vieną dažomi rankomis natūraliais pigmentais, todėl nėra dviejų vienodų! Dantys yra saugūs ir ilgaamžiai, nes visi jie pagaminti iš vientisos masės, be skylių – taip išvengiama bakterijų susidarymo viduje.
Visi Oli&Carol kramtukai gali būti naudojami kaip vonios žaislai. Maudymosi laikas yra daug smagesnis, jei jums nereikia palikti Nelly laukti ant vonios krašto.
Šie gyvenimiški kramtukai papuoš kiekvieną interjerą ir taps švente akims!


Dydis: 4,5 x 7 x 8,4 cm


    Pagaminta iš 100% natūralios gumos iš Hevea medžių.
    Minkštas, lengvai suimamas ir saugus kramtyti.
    Puikiai tinka dantims nuraminti.
    Rankomis dažyta natūraliais pigmentais.
    Visiškai saugus ir itin higieniškas – net ir po vonios!
    Pagaminta iš atsakingų aplinkai nekenksmingų medžiagų.


„Oli&Carol“ prekės ženklas

Oli&Carol yra Barselonos įmonė, kuri specializuojasi kuriant natūralius ir aplinkai nekenksmingus žaislus. Kūrybinės šio prekės ženklo sielos yra Olimpia ir Carolina, dvi seserys, kurios savo svajonių įmonę įkūrė būdamas vos 21 ir 16 metų. Jos tiki, kad rūpinasi aplinka, siūlydamos natūralius tvarius gaminius, pagamintus rankomis. Prekės ženklas siūlo kūdikių kramtukus, skirtus dantims dygti, maudytis ir jutiminiam žaidimui. Jie taip pat turi plačią „Pasidaryk pats“ rinkinių kolekciją – smagius medvilnės užsiėmimus, skirtus vaikams nuo 6 metų amžiaus. „Pasidaryk pats“ rinkiniai puikiai tinka kokybiškai praleisti šeimos laiką, nepaliekant technologijų nuošalyje.

„Oli&Carol“ sukūrė galingą pasaulinę bendruomenę, kuri vienija tuos pačius įsitikinimus, kaip sumažinti plastiko kiekį ir sugrąžinti tradicinius žaislus. Su kiekviena nauja kolekcija jie nori skleisti žinią, kad kiekvienas mažas žingsnelis aplinkos tausojimo link labai padeda!
Priežiūros instrukcijos:


    Nuplaukite vandeniu ir muilu ir išdžiovinkite.
    Po vonios kruopščiai išdžiovinkite.
    Nesterilizuoti ir nelaikyti šaldytuve.
    Žaislai turi būti laikomi sausoje vietoje. Kaip ir bet kuris natūralus produktas, žaislai gali pradėti pelyti, jei paliekami drėgnoje ar drėgnoje aplinkoje.
    Ilgą laiką nepalikite tiesioginio saulės spindulių ar dirbtinės šviesos, nes spalva gali išblukti.
    Kiekvienas žaislas yra skirtingas. Mūsų gaminiai yra rankų darbo, todėl smulkūs trūkumai yra tai, kas daro kiekvieną gaminį unikalų.
    Temperatūros svyravimai gali turėti įtakos gaminio formai ir tūriui.
    Prieš duodami žaislą vaikui, nuimkite pakuotę ir visas etiketes.

Sutikimas
Naršydami „2pipirai” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Slapukai