Meniu
Prekių krepšelis

Pramogos

Pramogos
Atminties žaidimas "Laukinė gamta" Atminties žaidimas "Laukinė gamta"
Naujas
Gamintojas: Londji
Susipažinkite su laukine gamta: raganosiais, beždžionėmis, krokodilais ir kt.32 gražiai iliustruotos kortelės. Atminties žaidimas vaikams ir suaugusiesiems; laimi tas žaidėjas, kuris suranda labiausiai derančias poras.Amžius: nuo 3 metųPagaminta iš perdirbto kartono ir popieriusĮSPĖJIMAS! Netinka va..
15.00€
Gamintojas: Londji
Susipažinkite su vandenynu: rykliai, banginiai, delfinai ir dar daugiau.32 gražiai iliustruotos kortelės. Atminties žaidimas vaikams ir suaugusiesiems; laimi tas žaidėjas, kuris suranda labiausiai derančias poras.Dydis 9 x 9 cm (kortelės)Amžius: nuo 3 iki 8 metųPagaminta iš perdirbto kartono ir popi..
17.80€
Gamintojas: Londji
Pradėkite nuo dramblio, po to - kamuolys, paskui dar vienas dramblys, o dabar ... Būkite atsargūs ir neleiskite jiems nukristi!Pažiūrėkime, kurie bebaimiai žaidėjai nepaiso gravitacijos įstatymų ir pastatys aukščiausią bokštą.Amžius nuo 3 metųPagaminta iš perdirbtos medienos ir organinių dažikliųĮSP..
39.00€
Gamintojas: Londji
Žirafa Matilda padeda paukščiui susikurti lizdą.Įgūdžių žaidimas nuo 3 iki 103 metų vaikams, kuriame pirmiausia turite subalansuoti visus pagaliukus, kai įveiksite šį iššūkį, jums reikės dar didesnio krupštumo, kad švelniai patupdytumėte paukštelį viršuje, nesugriuvus visam lizdui!Amžius nuo 3 iki 1..
32.90€
Gamintojas: Londji
1 pelėda, 1 krokodilas, 3 paršiukai, 5 žirgai ... ir galiausiai pasieksite 10 pingvinų!10 progresyvių dėlionių, kad smagiai išmoktumėte, kaip skaičiuoti.Amžius: nuo 3 metųDydis 59 x 7,5 cm. (ilgiausia) / 12 x 7,5 cm (trumpiausia)Pagaminta iš perdirbto kartono ir popieriausĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams ..
24.80€
Dėlionė "3 paršiukai" Dėlionė "3 paršiukai"
Naujas
Gamintojas: Londji
Senai senai gyveno trys paršiukai, visi vieno ūgio, rubuiliai, su linksmai užsirietusiom uodegytėm. Klasikinė pasaka 36 dalių dėlionėje!Amžius: nuo 3 ik 6 metųDydis 72 x 49 cm.Pagaminta iš perdirbto kartono ir popieriausĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki trejų metų. Mažos dalys.„CE“ ženklas garantu..
24.80€
Gamintojas: Londji
Ypatingų raidžių dėlionė!5 spalvingos dėlionės dalys, pagal kurias galima linksmintis mokantis balsių.Amžius: nuo 3 iki 6 metųPagaminta iš perdirbto popieriaus ir kartono ĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki trejų metų. Mažos dalys. „CE“ ženklas garantuoja, kad šis žaislas atitinka Europos žaislų ..
22.00€
Dėlionė "Astronautas" Dėlionė "Astronautas"
Naujas
Gamintojas: Londji
Majoras Tomas atvyko į mėnulį ir nekantrauja žaisti su mumis!Dėlionė vamzdinėje dėžutėje, kurią galite pasiimti visur.36 dalių dėlionėAmžius: nuo 3 iki 6 metųPagaminta iš perdirbto popieriaus ir kartono ĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki trejų metų. Mažos dalys. „CE“ ženklas garantuoja, kad šis ž..
15.00€
Dėlionė "Atrask dinozaurus" Dėlionė "Atrask dinozaurus"
Naujas
Gamintojas: Londji
Pažvelk per mėlyną didinamąjį stiklą ir keliauk su Jūros periodo pasaulį. Atrasite įspūdingus tiranozaurą rex, diplodoką ir spinozaurą, vaikštančius greta ugnikalnio.Dabar paimkite raudoną didinamąjį stiklą ir pamatysite, kaip fosilizuoti šių milžinų kaulai tapo gamtos mokslo muziejaus dalimi.Galvos..
27.50€
Dėlionė "Indėnė" Dėlionė "Indėnė"
Naujas
Gamintojas: Londji
Po bėgiojimų su buivolais tolimose prerijose, indėnė Poca nori padėti jauniems drąsuoliams atrasti kūno dalis savo pažintine dėlione.Dėlionė su 10 apverstų dalių: iš vienos pusės Poca yra apsirengus ir pasirengus nuotykiams, o kitoje pusėje ji pasiruošusi maudytis upėje.Amžius: nuo 3 metųDydis: 50 x..
16.95€
Dėlionė "Magija" Dėlionė "Magija"
Naujas
Gamintojas: Londji
Puiki poetinė iliustracija ir tikras iššūkis Jūsų protui.100 dalių galvosūkis.Amžius: nuo 5 iki 8 metųDydis 85 x 32 cm.Pagaminta iš perdirbto kartono ir popieriausĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki trejų metų. Mažos dalys.„CE“ ženklas garantuoja, kad šis žaislas atitinka Europos žaislų saugos standartą ..
24.80€
Dėlionė "Mano didysis draugas" Dėlionė "Mano didysis draugas"
Naujas
Gamintojas: Londji
Mano draugas yra didelis kaip pilis, stipriausias planetoje. Man patinka žaisti slėpynių su juo, patinka, kai jis skaito man pasakas, ir man patinka, kai jis mane apkabina prieš miegą.Amžius: nuo 3 iki 6 metųDydis 72 x 49 cmPagaminta iš perdirbto kartono ir popieriausĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki t..
24.80€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 61 (6 puslapių)
Sutikimas
Naršydami „2pipirai” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Slapukai