Meniu
Prekių krepšelis

Kūrybinė veikla

Kūrybinė veikla
Daugkartinių lipdukų rinkinys "Kosmosas" Daugkartinių lipdukų rinkinys "Kosmosas"
Naujas
Gamintojas: Londji
150 daugkartinių kosminių transporto priemonių lipdukų rinkinys su skirtingais simboliais, palydovais, planetomis, žvaigždynais ir visų rūšių žvaigždėmis, kad pasirinktoje scenoje sukurtumėte savo mėgstamą dangų!Amžius nuo 3 iki 105 metųPagaminta iš lipnaus popieriausĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki t..
8.50€
Daugkartinių lipdukų rinkinys "Vandenynas" Daugkartinių lipdukų rinkinys "Vandenynas"
Naujas
Gamintojas: Londji
150 daugkartinių jūros lipdukų rinkinys su skirtingais personažais, žuvimis, jūros dumbliais, undinėmis ir narais, kad pasirinktoje scenoje sukurtumėte savo svajonių jūros dugną!Amžius nuo 3 iki 105 metųPagaminta iš lipnaus popieriausĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki trejų metų. Mažos dalys„CE“ že..
8.50€
Lavinamasis siuvinėjimo žaidimas "Zig Zag!" Lavinamasis siuvinėjimo žaidimas "Zig Zag!"
Naujas
Gamintojas: Londji
Su siūlu ir adata užbaigsite iliustracijas apie per septynias jūras plaukiojantį jūrininką, labai gražų eskimą, nuožmų vilką ir taikos pypkę rūkantį indėną.Siuvinėjimo žaidimas vaikams. Žaidimą sudaro kartoninė kortelė, 5 skirtingų spalvų vilnos sruogos ir adata, kuri neduria.Amžius nuo 5 metųPagami..
24.80€
Štampukų rinkinys "Bam! Gyvūnai" Štampukų rinkinys "Bam! Gyvūnai"
Išparduota
Gamintojas: Londji
Kurkite savo gyvūnus su antspaudais, kaip norite! Liūtai, drambliai, banginiai, žuvys, žirafos ... ir kiek tik leidžia jūsų fantazija!Rinkinyje 16 medinių antspaudų su užrašų knygele jūsų drąsiausiems kūriniams!Amžius nuo 5 iki 105 metųPagaminta iš medienos ir gumosĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki tre..
22.50€
Gamintojas: Londji
Sukurkite savo transportą su antspaudais, kaip norite! Automobiliai, lėktuvai, raketos, traukiniai ... ir tiek, kiek leidžia jūsų fantazija!Jūsų kūrybai pridedami 16 medinių antspaudų su užrašų knygele!Amžius nuo 5 iki 105 metųPagaminta iš medienos ir gumosĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki trejų metų. ..
22.50€
Štampukų rinkinys "Jūros ramybė" Štampukų rinkinys "Jūros ramybė"
Naujas
Gamintojas: Londji
Atsipalaiduokite štampuodami įvairių rūšių žuvų ir koralų būrius, susikurkite savo povandeninį pasaulį!Žaidimą sudaro 6 mediniai antspaudai, 9 išlankstomi lapai ir 3 spalvų rašalai. Amžius nuo 5 iki 105 metųPagaminta iš medienos ir gumosĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki trejų metų. Mažos dalys„CE“ ženk..
19.00€
Štampukų rinkinys "Mano gyvenvietė" Štampukų rinkinys "Mano gyvenvietė"
Naujas
Gamintojas: Londji
Atsipalaiduokite štampuodami pasikartojančius medžių, namų bei takų raštus ir sukurkite savo... takų kraštovaizdį!Žaidimą sudaro 6 mediniai antspaudai, 9 išlankstomi lapai ir 3 spalvų rašalai. Amžius nuo 5 iki 105 metųPagaminta iš medienos ir gumosĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki trejų metų. Mažos dal..
19.00€
Štampukų rinkinys "Mus supanti gamta" Štampukų rinkinys "Mus supanti gamta"
Naujas
Gamintojas: Londji
Atsipalaiduokite štampuodami kamienų, lapų bei paukščių raštus ir sukurkite... savo natūralų kraštovaizdį!Žaidimą sudaro 6 mediniai antspaudai, 9 išlankstomi lapai ir 3 spalvų rašalai. Amžius nuo 5 iki 105 metųPagaminta iš medienos ir gumosĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki trejų metų. Mažos dalys„CE“ ž..
19.00€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
Sutikimas
Naršydami „2pipirai” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Slapukai