Meniu
Prekių krepšelis

Vaikiškos tatuiruotės

Vaikiškos tatuiruotės
Gamintojas: Londji
Šokėjai ir mažosios šokėjos, mums labai malonu pristatyti fantastiškas baleto tatuiruotes! Jos yra saugios, nekenksmingos ir pagamintos Europoje. Plié. démi-plié ....Amžius nuo 3 metųDydis 34 x 7-12 cmĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki trejų metų. Mažos dalys„CE“ ženklas garantuoja, kad šis žaislas atit..
6.90€
Gamintojas: Londji
Diplodokai ir kiti dinozaurai, mums labai malonu pristatyti mūsų fantastiškas dinozaurų tatuiruotes! Jos yra saugios, nekenksmingos, juokingos ir pagamintos Europoje. GROAAAAARGH!Amžius nuo 3 metųDydis 34 x 7-12 cmĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki trejų metų. Mažos dalys„CE“ ženklas garantuoja, kad šis..
6.90€
Gamintojas: Londji
Liūtai ir žirafos, mums labai malonu pristatyti fantastiškas džiunglių tatuiruotes! Jos yra saugios, nekenksmingos ir pagamintos Europoje. Amžius nuo 3 Dydis 34 x 7-12 cmĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki trejų metų. Mažos dalys„CE“ ženklas garantuoja, kad šis žaislas atitinka Europos žaislų saugos stan..
6.90€
Tatuiruočių rinkinys "Jūros periodo parkas" Tatuiruočių rinkinys "Jūros periodo parkas"
Naujas
Gamintojas: Londji
„Diplodocus“ ir „Tyrannosaurus“. Jos yra saugios, nekenksmingos ir juokingos, pagamintos Europoje! GROAAAAARGH!Amžius nuo 3 metųDydis 34 x 7-12 cmĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki trejų metų. Mažos dalys„CE“ ženklas garantuoja, kad šis žaislas atitinka Europos žaislų saugos standartą EN71Mūsų žaislai s..
6.90€
Gamintojas: Londji
Fėjos ir elfai, mums labai malonu pristatyti savo stebuklingas tatuiruotes! Jos yra saugios, nekenksmingos ir pagaminti Europoje.Amžius nuo 3 metųDydis 34 x 7-12 cmĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki trejų metų. Mažos dalys„CE“ ženklas garantuoja, kad šis žaislas atitinka Europos žaislų saugos standartą ..
6.90€
Gamintojas: Londji
Princesės ir princai, mums labai malonu pristatyti mūsų fantastiškas Princesių tatuiruotes! Jos yra saugios, nekenksmingos ir pagamintos Europoje. Amžius nuo 3 metųDydis 34 x 7-12 cmĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki trejų metų. Mažos dalys„CE“ ženklas garantuoja, kad šis žaislas atitinka Europos žaislų..
6.90€
Gamintojas: Londji
Buriuotojai ir sirenos, mums labai malonu pristatyti fantastiškas vandenyno tatuiruotes! Jos yra saugios, nekenksmingos, juokingos ir pagamintos Europoje. Glub, glub, glub ...Amžius nuo 3 metųDydis 34 x 7-12 cmĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki trejų metų. Mažos dalys„CE“ ženklas garantuoja, kad šis žai..
6.90€
Gamintojas: Londji
Vaivorykštės spalvos visur! Mums labai malonu pristatyti fantastiškas „Unicorn“ tatuiruotes! Jos yra saugios, nekenksmingos ir pagamintos Europoje. Amžius nuo 3 metųDydis 34 x 7-12 cmĮSPĖJIMAS! Netinka vaikams iki trejų metų. Mažos dalys„CE“ ženklas garantuoja, kad šis žaislas atitinka Europos žaisl..
6.90€
Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (1 puslapių)
Sutikimas
Naršydami „2pipirai” el. parduotuvėje sutinkate, jog naudojame slapukus, kurie užtikrina sklandų apsipirkimą. Slapukai